Sulltanesha Kosem sjell dyshime në lidhje me martesën e saj!

Aktorja e njohur si Sulltanesha Kosem, Beren Saat është parë nga gazetarët ditën e sotme duke bërë pazar në një dyqan të Stambollit. Ditët e fundit janë ngritur dyshime se ajo është ndarë nga bashkëshorti I saj këngëtari turk Kenan Dogulu. Dritare.net informon se dyshimet për ndarjen e ciftit kanë nisur që me jo pjesëmarrjen e aktores në ditëlindjen e motrës së bashkëshortit të saj. Këto dyshime janë rritur ditën e sotme pasi aktorja është shfaqur pa unazën e saj të martesës. Edhe pse nuk i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve aktorja e njohur ka rënë në sy për mënyren e thjeshtë të veshjes dhe për shfaqjen e saj pa tualet./Dritare.net

LEXO DHE :  Eurodeputeti kundër hyrjes së Turqisë në BE: Pasi shpërndajnë çokollata, hedhin bomba!

Alyanssız Beren!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.