Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Stresi i uron datëlindjen të atit dhe Lulzim Bashës, nga burgu

Stresi i uron datëlindjen të atit dhe Lulzim Bashës, nga burgu

Ndërsa ndodhet në burg, reperi shqiptar, Stresi i ka uruar festën e datëlindjes, babait dhe kreut të PD-së, Lulzim Bashës.

Stresi shkruan se sot kanë datëlindjen dy persona të rëndësishëm për të.

"Sot dy persona të rëndësishēm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ✌?",- shkruan Stresi./K.C/dritare.net