Stresi i uron datëlindjen të atit dhe Lulzim Bashës, nga burgu

Ndërsa ndodhet në burg, reperi shqiptar, Stresi i ka uruar festën e datëlindjes, babait dhe kreut të PD-së, Lulzim Bashës.

Stresi shkruan se sot kanë datëlindjen dy persona të rëndësishëm për të.

LEXO DHE :  Ranë nga skela, dy punëtorë humbën jetën/ Gjykata lë në burg drejtorin teknik të firmës

“Sot dy persona të rëndësishēm festojnë ditëlindjen. Ju uroj edhe 100 vite të tjera! Gëzuar dhe mos u dorzo!! ✌🏼”,- shkruan Stresi./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.