Italiani kërcënon shqiptaren: S’më pëlqeu marrëdhënia me ty, më kthe paratë se të vras

Policia italiane ka arrestuar një 35-vjeçar pasi ka kanosur me thikë një shqiptare. Agresori i identifikuar me inicialet M.A., pasi ka përfunduar punë me shqiptaren, e cila punonte si prostitutë, i ka kërkuar që t’i kthejë paratë ose ndryshe do ta ekzekutonte.

LEXO DHE :  Policia bllokon lokalin e Kokëdhimës që terrorizoi turistët spanjollë, mund të shembet

Sipas një rindërtimi paraprak të ngjarjes, 35-vjeçari, pas raportit seksual, e kërcënoi shqiptaren me vdekje me një thikë, duke tentuar t’i marrë 30 euro që i dha paradhënie para marrëdhënies. Lidhur me rastin, argumenti ishte se nuk i kishte pëlqyer marrëdhënia./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.