Si të kombinoni fundet, në verë!

Gjatë sezonit të verës, vajzat pëlqejnë shumë fundet, por ndryshe nga fustanet ata janë më të vështirë për t’u kombinuar.

Sot dritare.net ju ka sjellë disa kombinime të bukura të fundit me bluzat dhe këpucët, si për të dalë ashtu dhe për zyrë.

LEXO DHE :  Ja si e uron Pavarësinë e Kosovës, Rita Ora!

Do të dukeni shumë me stil dhe elegante. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-driare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.