Si do të jetë moti sot, e mërkurë 20 nëntor 2019!

Vendi ynë do të vijojë të jetë me vranësira dhe reshje shiu që në orët e para të mëngjesit. Më të fokusuara shirat do të jenë në zonat jugore. Duke filluar nga mesdita dhe në orët vijuese të pasdites, parashikohet përmirësim i lehtë dhe gradual i kushteve atmosferike.

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti, sot!

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur nga 5 gradë celsius deri në 20 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.