Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Xhensila dhe djali rikthehen në shtëpi pas lindjes, dalin pamjet e para nga festa!

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit, Bes Kallaku janë bërë prindër për herë të dytë, me djalë të cilën e kanë quajtur Amen.

Çifti ditën e shtunë, më 11 nëntor ndanë foton familjare ku bënë të ditur edhe emrin e veçantë që kanë zgjedhur për djalin e tyre.

Sot, Xhensila ka ndarë pamjet nga festa e pritjes dhe rikthimit të saj me djalin nga spitali pas lindjes. Duket se në banesën e tyre është organizuar një festë e veçantë për rikthimin e tyre.

Xhensila dhe djali rikthehen në shtëpi pas lindjes, dalin pamjet Xhensila dhe djali rikthehen në shtëpi pas lindjes, dalin pamjet

Kujtojmë se çifti kanë dhe një vajzë, Ajkën./M.K-dritare.net