Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Votoni/ Eni, Olta, Tea, apo Kristi, kush doni të largohet sonte nga BBV!

Votoni/ Eni, Olta, Tea, apo Kristi, kush doni të largohet sonte nga BBV!
Eni, Tea, Olta dhe Kristi janë banorët e Big Brither Vip që janë në nominim ditën e sotme. Votoni në sondazhin më poshtë se kush mendoni se duhet ta lërë shtëpinë më të komentuar në Shqipëri.

Poll