Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Vjen në jetë djali i Xhensilës dhe Besit, zbulojnë emrin e veçantë!

Vjen në jetë djali i Xhensilës dhe Besit, zbulojnë emrin

Çifti i njohur Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të dytë.

Aktori ka ndarë lajmin në rrjetet sociale, ku ka zbuluar emrin e djalit të tyre.

Çifti e ka quajtur të voglin e tyre, Amen ku dhe kanë shpjeguar emrin e veçantë./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)