Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Zarf i zi në shtëpi për Ilnisën dhe Meritonin!

Video/ Zarf i zi në shtëpi për Ilnisën dhe Meritonin!

Një zarf i zi ka mbërritur pak çaste më parë në shtëpinë e Big Brother Vip 3.

Zarfi i zi mban emrat e Meritonit dhe Ilnisës dhe mesa duket një dënim për ta pas konfliktit që patën me Eglën. “Meriton, Ilnisa, të betohem!", dëgjohet të thotë Juli./K.C/dritare.net