Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Kiara ndan pamjet nga festa e fshehtë, për gjininë e bebit!

Video/ Kiara ndan pamjet nga festa e fshehtë, për gjininë e

Moderatorja Kiara Tito ka publikuar disa momente që deri më tani i kishte mbajtur të fshehta, mbi shtatzëninë.

Në video janë momentet nga festa e baby shower ku çifti zbuloi gjininë dhe së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

Festa është organizuar mes miqsh, ndërsa në sy bie edhe mungesa e nënës së, Luizit në këtë kaq të veçantë për djalin./M.K-dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)