Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër!

Video/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër!

Çifti i dashur për publikun, Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të bëhen prindër.

Lajmin e ka konfirmuar vetë çifti, në videon përmbledhëse të episodit të ardhshëm të “Cherry on Top”, nën moderimin e vetë Bora Zemanit.

“Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete”, thotë Bora në nisje, ndërsa prek barkun, pak të rrumbullakosur. Në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën, të dy të emocionuar.

Urime Bora dhe Donald!/K.C/dritare.net