Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Banorja e Ferma Vip qëllon me shishe Elsa Lilën!

Video/ Banorja e Ferma Vip qëllon me shishe Elsa Lilën!

Një debat i ashpër ka ndodhur mes Elsa Lilës dhe banores tjetër në Ferma Vip, Rigelsa Cybi ka qëlluar me shishe këngëtaren.

Pjesë nga debati:

Elsa: Rigelsa qëndro kështu siç je se nuk ka problem për ty

Rigelsa: Fol drejtë pra

Elsa: Çfarë shikimi ka bërë!

Rigelsa: Hë pra fol

Elsa qesh me të madhe

Elsa: Ua çfarë shikimi ke bërë

Rigelsa e godet me shishe këngëtaren

Rigelsa: Nuk qetësohem unë. Fol ku e ke problemin?

Elsa: Problemin që ndave një ferr të tërë

Rigelsa: Unë i ndava! Po ik moj injorante që je 50 e sa vjeçe dhe vjen e më del mua me cica jashtë e gjera të tjera. Ku qenka problem për mua se ke vajzë vetë. Turp të kesh

Elsa: Turp të kesh ti që ndave të gjithë

Rigelsa: Kë ndava unë moj? Unë kam qenë në punën time gjatë gjithë kohës

Elsa: Unë isha në prime me ty dhe e kuptova se kush ishe

Rigelsa: Nuk ka shans që ti të flasësh për mua dhe të më kritikosh dhe asgjë, je zero./M.K-dritare.net