Na ndiqni edhe në

Shqiptar

U fol se ishte lidhur me Bes Kallakun. Reagon ish-konkurrentja e Përputhen!

U fol se ishte lidhur me Bes Kallakun. Reagon ish-konkurrentja e Përputhen!

Ditët e fundit në rrjet është folur për një lidhje të re mes Bes Kallakut dhe ish-konkurrentes së “Për’puthen” Çiljeta Kormuzi, kanë qenë të vërteta.

Dhe këtë gjë siç duket e ka bërë me dije vetë protagonistja e cila nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ka shpërndarë një urim të një mikeshe të saj e cila e ka uruar në foton e Çiljetës dhe të Besit: Urime zemra ime!/K.C/dritare.net

U fol se ishte lidhur me Bes Kallakun. Reagon ish-konkurrentja e Përputhen!