Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Për të gjithë ata që mezi e prisnin emisionin e Luana Vjollcës, pritja merr fund. “Shiko kush luan” nis sonte sezonin e radhës.

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Surpriza të bukura na presin sonte. Kështu ka thënë moderatorja e dashur.

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Normalisht një nga arsyet pse e shohim “Shiko kush luan” është për Luanën, e cila e drejton kaq bukur dhe na bën për vete gjithmonë. Jo vetëm me moderimin, por edhe me pamjen e saj.

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Çdo herë është shfaqur e kuruar deri në detaj. Edhe sonte nuk bën fare përjashtim. Madje do të jetë më e bukur se kurrë.

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Luana ka zgjedhur të veshë një fustan të kuq, lëkure, nga stilisti i famshëm Alexander McQueen. Me këtë fustan shkëlqeu në tapetin e kuq edhe aktorja me famë botërore, Emily Blunt.

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Luanës, i shkon çdo gjë. Por ky fustan e tregon marramendëse Luanën. Po, po marramendëse, ashtu si shifra me 4 zero që ka nga pas ky fustan. Luana shpenzoi plot 10,000 euro për fustanin e Mc.Queen.

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!

Një investim që ia vlen. Dhe akoma më shumë kur të jep një hijeshi të paparë./K.C/dritare.net

Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!Tri arsye pse ky fustan i Luana Vjollcës do t’ju marrë mendjen!