Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Vëllai i Madh vendos: Ja çfarë do të ndodhë me Eglën, Meritonin dhe Ilnisën!

Vëllai i Madh vendos: Ja çfarë do të ndodhë me


Egla, Meritoni dhe Ilnisa u skualifikuan nga gara e Big Brother Vip përplasjes fizike pas spektaklit të sé shtunës. Egla u skualifikua të dielën. Nuk doli përfundimisht nga loja, po u fut në izolim, aty ku qëndroi vetë për 48 orë.

Sonte Vëllai i Madh vendosi që edhe Ilnisa dhe Meritoni të skualifikohen nga gara. Edhe ata nuk u përjashtuan përfundimisht, por u izoluan. Ku? Në dhomën e bardhë me Eglën. Për fatin e tyre, kthimin apo jo në shtëpi do të vendosë publiku dy banorët që do të rikthehen në lojë dhe kush do të largohet përfundimisht./K.C/dritare.net