Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tifozët tallen me të dashurin e Loredanës, i përmendin Mozzik-un në stadium!

Tifozët tallen me të dashurin e Loredanës, i përmendin


Këngëtarja e shumënjohur Loredana Zefi dhe i dashuri i saj futbollist, Karim Adeyemi, i cili është pjesë e ekipit të Borussia Dortmundit, duket se shijojnë lidhjen e tyre disa mujore.

Pavarësisht kësaj, këngëtarja Loredana personifikohet nga pjesa më e madhe e fansave si ish gruaja e këngëtarit të famshëm nga Kosova, Mozzik.

Edhe pse dy këngëtarët thonë se është një kapitull i mbyllur, fansat vazhdojnë të mos lënë rehat Loreedanën duke komentuar emrin e reperit në postimet e saja me të dashurin futbollist.

Një gjë e ngjashme ka ndodhur së fundmi edhe në një stadium gjatë një ndeshje ku luante Adeyemi.

Gjatë momenteve që ky i fundit po bënte ngrohjen për ndeshjen e Champions League, disa tifozë shqiptarë dëgjohen duke përmendur emrin e Mozzik./dritare.net