Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Tashmë si burrë e grua, Luizi dhe Kiara flasin për herë të parë pas përfundimit të BBV!

Tashmë si burrë e grua, Luizi dhe Kiara flasin për herë

Pas përfundimit të Big Brother Vip Albania natën e mbrëmshme, çifti Kiara- Luiz kanë folur për herë të parë për publikun.

Të pyetur në një intervistë se si do të vijojë rrugëtimi i tyre tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother, janë shprehur se gjëra shumë të bukura i presin.

“Jam djali më i lumtur në botë, më i bekuar në botë. Kam vajzën më të bukur në botë”, ka thënë Luizi ndër të tjera.

“Gjëra shumë të bukura na presin”, është shprehur Kiara.A.ZH-dritare.net