Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Rozana Radi i bashkohet Ferma Vip, ja roli që ka marrë këngëtarja!

Rozana Radi i bashkohet Ferma Vip, ja roli që ka marrë

Rozana Radi i është bashkuar Ferma Vip, pasi ka marrë përsipër rolin për t’i studiuar banorët. Kutia e hajmalisë do të qëndrojë e mbyllur derisa dikush ta meritojë atë, me të gjitha përfitimet që mbart.

Ndërkohë, pas televotimit, agai këtë herë vendosi në sfidë përballë njëri tjetrit jo dy, por katër fermerët më pak të votuar. Xhesika Polo dhe Baby G, humbën lojën dhe do të qëndrojnë në shtëpinë e fakirit deri të hënën. Gjithashtu do të kenë shoqërinë e Albano Bogdos i cili është dënuar për punët në fermë. Vendimi për fatin e të treve do të bëhet i ditur gjatë prime-t të së hënës.

Ndërkohë roli i kryefermerit nuk ka gjetur unanimitet dhe rrjedhimisht nuk do të ketë një të tillë edhe gjatë kësaj fundjave. Ndërsa debatet për personazhin që pëlqen publiku apo jo, janë shumë larg një përcaktimi./vizionplus