Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Reperi i njohur bëhet baba për herë të dytë

Reperi i njohur bëhet baba për herë të dytë

Lumi B, është bërë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij Miranda bëri të ditur lajmin e bukur, përmes një postimi në InstaStory.

“Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë. Sot gjej rastin dhe dua të falënderoj nga zemra gjithë personelin mjekësor”, shkruan bashkëshortja e reperit./K.C/dritare.net

Reperi i njohur bëhet baba për herë të dytë