Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pirro Çako rikthehet në muzikë pas 4 vitesh pushim. Projekti i ri!

Pirro Çako rikthehet në muzikë pas 4 vitesh pushim. Projekti i

Këngëtari Pirro Çako rikthehet në muzikë pas rreth 4 vitesh pushim. Ai rikthehet me një projekt befasues, që i ka kapur fansat e tij të papërgatitur.

Këngëtari do të sjellë projektin “Triptik”, që do të përmbajë tri këngë, “Radio në qiell”, “Tjetër njeri” dhe “Shpirt”.

Ditën e sotme ai ka publikuar këngën e parë të këtij projekti "Shpirt"./K.C/dritare.net