Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Përplasje mes Romeos dhe Julit: Mbylle gojën more qen!

Përplasje mes Romeos dhe Julit: Mbylle gojën more qen!

Banorët e Big Brother VIP kanë komentuar daljen e Eglës nga shtëpia. Romeo e ka cilësuar Eglën si banoren më të fortë, që ka parë asnjëherë Big Brother-i”.

Ndërsa më pas ka pasur një debat të fortë mes Julit dhe Romeos. Juli kishte fjalën, ndërsa Romeo nuk po e lejonte të fliste që solli edhe reagimin e Ledionit, por edhe të Julit.

Në një moment Juli i acaruar i kthehet Romeos: Mbylle gojën more qen./K.C/dritare.net