Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Përmbytjet masive në Dubai, këngëtarja shqiptare bllokohet në aeroport!

Përmbytjet masive në Dubai, këngëtarja shqiptare bllokohet

Emiratet e Bashkuara Arabe janë përfshirë nga reshje të dendura shiu prej mesditës së djeshme, ku janë anuluar edhe fluturimet ajrore. Nga pamjet e ndara, shihej se aeroporti ndërkombëtar është përmbytur dhe mijëra qytetarë janë bllokuar në zonë.

Në këtë situatë emergjence, në Dubai ndodhet edhe këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, e cila ka ndarë në InstaStory disa pamje nga përmbytjet./M.K-dritare.net