Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pasi u argëtua me balerinat, Luizi i jep një mesazh dashurie Kiarës

Pasi u argëtua me balerinat, Luizi i jep një mesazh dashurie

Luizi është surprizuar mbrëmjen e djeshme me një festë beqarie në shtëpinë e Big Brother VIP. Banori u pa duke kërcyer e duke u argëtuar në shoqërinë e disa striptisteve të ardhura posaçërisht për të.

Pasi u argëtua me balerinat, Luizi i jep një mesazh dashurie

Në një moment gjatë festës, Luizi iu drejtua kamerës duke e ditur që Kiara po e shikonte dhe në një farë mënyre u justifikua.

"O Kiara ça të bëj prej hallit. Ta hëngsha zemrën, vdeksha për ty", tha Luizi.

Në fakt edhe kur shkuan të shtriheshin për të fjetur, gjatë një bisede me Kristin ai u shpreh: “Me gjithë respektin për ato gocat që kërcenin, kam Kiarën sa për 1000 balerina.” /A.S-Dritare.net