Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Pasi hoqi rripin e pantallonave, Meritoni kërkon ndjesë publike!

Pasi hoqi rripin e pantallonave, Meritoni kërkon ndjesë publike!

Sot në Prime është diskutuar veprimi i Meritonit, i cili gjatë një debati me Riken hoqi rripin e pantallonave.

Lidhur me gjestin, moderatori ka kërkuar sot çara publikut të gjerë falje, ku u shpreh:

“Për gjestin i kërkoj falje Rikes, vajzave prezente dhe familjeve shqiptare. Por arsyeja pse dola në atë pozitë ishte për shkak të ngarkesës nga ato ofendime.

Erjola më goditi, Roza më përdori djalin, Ledjona më provokoi dhe nga fjalët e Rikes. Ne jemi popull gjanxehtë. Unë nuk e justifikoj veprimin tim, por po tregoj arsyet pse më kanë bërë të veproj ashtu. Nuk është diçka që jam ballafaquar më parë"./ dritare.net