Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Paralajmëron Lisi: Çfarë do të bëj nëse do të kem biletë kthimi!

Paralajmëron Lisi: Çfarë do të bëj nëse do

Lisi paralajmëron se do të bëjë spektakël dhe do të fillojë të luajë nëse del nesër dhe ka biletë kthimi. Kështu u shpreh banori sot në një bisedë në oborrin e shtëpisë me Artën dhe Romeon.

Nga kjo deklaratë, Lisi la të nënkuptohej se e ndjen veten të rrezikuar nga eliminimi. Lisi është në nominim bashkë me Romeon dhe Heidin.

"Unë vetëm një fjali i kam thënë. Vetëm të kem një biletë kthimi dhe do shohim spektakël.", tha Lisi./K.C/dritare.net