Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Oltës i zbërthehet fustani në skenë, Sardi nxiton ta ndihmojë!

Oltës i zbërthehet fustani në skenë, Sardi nxiton ta


Anëtarja e jurisë së “Dancing With The Stars”, Olta Gixhari u përball me një incident gjatë spektaklit kur fustani iu zbërthye papritur.

Teksa po analizonin ‘cha cha-në’ e Sardi Strugajt, aktorja u ngrit në këmbë dhe tregoi fustanin e saj, duke kërkuar ndihmë për ta mbërthyer. Ilir Shaqiri refuzoi ta ndihmonte, ndërkohë që menjëherë pranë Oltës, u afrua Sardi.

Këngëtari u përpoq të mbërthente zinxhirin, ndonëse ishte e vështirë. Ky moment u shoqërua me batuta nga moderatorja Bora Zemani dhe anëtarët e tjerë të jurisë./dritare.net