Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Olta: Votoni që të dal unë, jo Kiara me Luizin! 

Olta: Votoni që të dal unë, jo Kiara me Luizin! 
Ndonëse nën efektin e pijes, Olta gjatë një bisede me Dean, ka thënë para kamerave që nëse del edhe Luizi bashkë me Kiarën të shtunën, do t’i thotë të tërhiqet edhe të dalë ajo. Sipas Oltës, Luizi është i prerë për të bërë Big Brother dhe meriton të rrijë më shumë se ajo.


“Nëse del ai mua më vjen shumë keq. Ai është i lindur për këtë lojë. Nëse ai del, unë do t’i them të tërhiqet se do të dal unë. Nëse del Kaira, del dhe ai, do të dal unë. (Drejtohet nga kamera) Votoni që të dal unë! Luizi meriton të rrijë këtu.”, tha Olta./K.C/dritare.net