Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Olta poston foto me Luizin dhe e ironizon

Olta poston foto me Luizin dhe e ironizon

Aktorja Olta Gixhari i është përgjigjur ironisë së Luiz Ejllit, i cili gjatë një reklame për dyqan veshjesh, përmendi deklaratën e saj ku gjatë qëndrimit në "Big Brother Vip" i ka thënë se vishej me rroba false.


Olta ka postuar një foto në "InstaStory" ku shihet teksa ka bërë selfi me Luizin dhe sipër fotos shkruan me ironi "Shih sa keq je vesh këtu", duke e shoqëruar me një emoji./K.C/dritare.net

Olta poston foto me Luizin dhe e ironizon