Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Olta Gixhari tregon fotot kur ishte pjesë e Ansamblit të Këngëve e Valleve Popullore!

Olta Gixhari tregon fotot kur ishte pjesë e Ansamblit të


Aktorja e njohur Olta Gixhari është përfolur shpesh nëse ka qenë apo jo pjesë e Ansamblit të Këngëve e Valleve Popullore kur ishte një vajzë e vogël.

Gixhari më në fund ka vendosur që të sjell disa prova më saktë foto.

Gjatë spektaklit të “DWTS” ku Olta është anëtare jurie ajo ka vendosur të sjell për publikun disa foto ku shfaqet ajo e veshur me rroba popullore.

Aktorja tregon se atëherë kërcente vallet e Shqipërisë së mesme dhe me krenari tregon se kërcente shumë bukur./dritare.net