Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Noizy dhe Jori Delli bashkë në mes të detit! 

Noizy dhe Jori Delli bashkë në mes të detit! 

Noizy ka nisur bashkëpunimin me ish-banorët e BBV2. Megjithëse pret një bashkëpunim me Luizin, fituesin e edicionit të dytë të Big Brother Vip Albania, tanimë reperi ka bërë publik një projekt me Jori Dellin. Dyshja publikoi disa fotografi të përbashkëta në InstaStory, ku shihen në jahtin e një bregdeti. Jori e veshur me bikini të bardha duket mjaft atraktive në fotografitë që Noizy i ka ndarë me ndjekësit e tij.

Noizy dhe Jori Delli bashkë në mes të detit! Noizy dhe Jori Delli bashkë në mes të detit! 
Nuk dihet se me çfarë rasti dyshja e kanë realizuar këtë udhëtim, por me shumë gjasa modelja do të jetë protagoniste në klipin e ri të reperit./K.C/dritare.net/