Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Një zarf në shtëpinë e BBV, Luizi i frikësuar!

Një zarf në shtëpinë e BBV, Luizi i frikësuar!

Një zarf është nisur nga produksioni në shtëpinë e Big Brother që ka konfuzuar të gjithë banorët.

Në një bisedë me Valbonën, Luizi shprehet se e do e kishte penalizuar çiftin duke i bërë të dilnin nga shtëpia, referuar kështu Amosit dhe Deas, por i trembet zarfit që ka arritur në shtëpi.

Luizi thotë se zarfi mund të jetë për Dean, duke i dhënë kësaj të fundit mundësinë që të nis zinxhirin e nominimeve për javën e ardhshme, gjë që nuk ndikon për mirë tek Luizi dhe Kiara, por dhe tek grupi i tij./A.ZH-dritare.net