Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Çfarë thotë Beniada

Një djalë misterioz i ka rrëmbyer zemrën? Çfarë

Beniada Nishani hedh poshtë aludimet se është në një lidhje dashurie. E ftuar në emisionin Top Arena, Beniata u pyet nga moderatorja Alesia Bami: “A është e vërtetë që të ka rrëmbyer zemrën një djalë misterioz?”

Beniada tha se nuk është e dashuruar, por i bën thirrje djalit misterioz që të shfaqet dhe t’i sjellë trëndafila të kuq.

“Nëse është një djalë misterioz t’i bëjmë një thirrje këtij djalit të shfaqet dhe të më dërgojë trëndafila të kuq, se mund ta pranoj pse jo”, tha Beniada./K.C/dritare.net