Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Nëse Olta dhe Luizi janë në nominim, kë do të shpëtoni ju?

Nëse Olta dhe Luizi janë në nominim, kë do të

Luizi dhe Olta janë dy protagonistët e këtij Big Brother VIP. Të dy konkurrentët po mundohen të tërheqin sa më shumë “luftëtarë” në kampin e tyre. Por se kush do ia dalë të triumfojë mbetet për t’u parë.

Fakti që ata janë kthyer në protagonistë në shtëpi i bën të mendojnë që edhe nëse dalin në nominim me të tjerët nuk do të dalin nga shtëpia. Por çfarë ndodh nëse Olta dhe Luizi dalin në nominim veç të dy? Kush mendoni ju se del? Votoni në sondazhin më poshtë!/K.C/dritare.net

Poll