Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Në prag finaleje, Efi i jep Luizit informacion nga jashtë: Edhe frutat shiteshin me emrin tënd!

Në prag finaleje, Efi i jep Luizit informacion nga jashtë: Edhe frutat

Finalja e madhe po afron. Vetëm pak orë kanë mbetur nga fundi i rrugëtimit. Banorët po shijojnë mëngjesin e fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Efi vendosi t’i zbulojë një informacion nga jashtë Luizit, nga i cili këngëtari mbeti i impresionuar.

Efi: Do të të them diçka

Luizi: Po leje mos e thuaj tani, se dhe pak ka mbetur

Efi: Një kohë frutat dhe perimet në treg shiteshin me emrin tënd

Efi: Frutave, portokalleve për shembull i kishin vënë emrin Luiz

Luizi: A mos u tall? Seriozisht e ke? Shqiptarët janë të paparë. /A.S-Dritare.net