Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Në dasmën zyrtare, një këngëtare surprizë emocionon çiftin Luiz-Kiara

Në dasmën zyrtare, një këngëtare surprizë

Pas surprizës së Luizit, të cilit i ishte organizuar dasma zyrtare në Bashkinë e Tiranës, një tjetër surprizë ishte menduar për të dy. Për kërcimin e parë të çiftit të sapomartuar performoi këngëtarja e preferuar e Kiarës, Elvana Gjata.

Në dasmën zyrtare, një këngëtare surprizë

Si Luizi dhe Kiara u emocionuan dhe kërcyen së bashku nën ritmet e bukura të dy këngëve të Elvanës. Me siguri që këtë natë magjike ata nuk do ta harrojnë kurrë. /A.S-Dritare.net

Në dasmën zyrtare, një këngëtare surprizë