Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ndërron jetë babai i Alketa Vejsiut

Ndërron jetë babai i Alketa Vejsiut

Prezantuesja Alketa Vejsiu ka humbur të atin. Kohët e fundit babai i prezantueses ishte për kurim në Romë.

Ndërron jetë babai i Alketa Vejsiut

Alketa shpesh ndante me ndjekësit në Instagram foto ku tregonte ambiente spitali, foto me të atin. Dhe fatkeqësisht sot mësuam se babai i prezantueses ka ndërruar jetë.

Ndërron jetë babai i Alketa Vejsiut

Lajmin e ndarjes nga jeta e ka bërë të ditur vëllai i moderatores, Endri Vejsiu, përmes një postimi në Facebook.
“Pusho i qetë shoku im më i mirë, të kam shpirt baba”, shkruan ai./K.C/dritare.net