Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ndarja e Xhensilës me Besin, reagon shoku i ngushtë: Të pata thënë vëlla! (Foto)

Ndarja e Xhensilës me Besin, reagon shoku i ngushtë: Të pata

Ndarja Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt është kthyer në qendër të vëmendjen ditëve të fundit, pasi aktori publikoi një këngë që i dedikohej ish-gruas. Të shumta kanë qenë aludimet se çdo rresht i këngës tregon më tepër për krizën në martesën e tyre, ndërsa Bes Kallaku po përflitet se ka nisur një lidhje të re.

Ndërkohë miku i tij, shkoku i ngushtë Kristian Boçi përmes një postimi në Instastory, shkruan:

“Mosmirënjohja! Më vjen keq vëllai im po më beso ke shpëtuar një herë e mirë nga qoftë largu. Ta pata thënë brother Bes Kallaku”.

Kujtojmë se bashkëshortja e Kristianit, Drilona Boçi dhe Xhensila kanë qenë po ashtu mikesha të ngushta. Dy çiftet shfaqeshin shpesh bashkë duke festuar ditëlindje në jahte, në evente, udhëtime, dreka dhe darka./M.K-dritare.net

Ndarja e Xhensilës me Besin, reagon shoku i ngushtë: Të pata