Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mesazhi i Luizit për Kiarën: Do pendohesh çfarë ke marrë! 

Mesazhi i Luizit për Kiarën: Do pendohesh çfarë ke

Luizi u shpall fitues i edicionit të dytë të BBV. Mbrëmë ai dhe Kiara celebruan dashurinë e tyre. Sot çifti ka folur për herë të parë mbas mbrëmjes magjike.

Të ftuar në “E diell” çifti ka shprehur emocionet e para pas martesës. I pyetur nëse do bëjnë fëmijë gjatë pushimeve, Luizi u shpreh se do bëjnë shumë. Gazetari e ngacmoi duke e pyetur se çfarë porosie ka për partneren e tij, e duke qeshur fituesi i BB VIP tha:
“Mos shko kurrë tek okulisti se do pendohesh ça ke marrë.”/K.C/dritare.net