Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Mes Julit dhe Meritonit, ja kush u shpall finalisti i dytë i BBVIP!

Mes Julit dhe Meritonit, ja kush u shpall finalisti i dytë i BBVIP!

Aktori Jul Deda është shpallur finalisti i dytë i Big Brother VIP3. Ai ishte në garë me Meriton Mjekiqin dhe shkon në finale së bashku me aktorin Romeo Veshaj.

"Faleminderit publikut, faleminderit të gjithëve, zemrat e mia faleminderit, ju dua shumë, faleminderit”, tha aktori pasi u shpall finalist.

Finalja e madhe është 25 maj, ndërsa nuk dihet ende sesa banorë do të shkojnë në finalen./dritare.net