Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Meritoni i flet troç Rozës: Je dashuruar me mua, shprehe!

Meritoni i flet troç Rozës: Je dashuruar me mua, shprehe!

Një debat i ashpër ka ndodhur këtë mëngjes mes Rozës dhe Meritonit, pasi moderatori i është drejtuar me pyetjen, se pse ajo ka ndjenja për të.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: O shpirt pse më dashuron kaq shumë?

Ilnisa: Të ka fiksim.

Meritoni: Je dashuruar me mua po më duket. Ke një dashuri dhe simpati ndaj meje shprehe.

Roza: Na kënaqe, rri mbylle gojën ti se është marrë një zarf i zi për atë gojën tënde, gjuhën tënde të gjatë.

Meritoni: O dashuri!

Roza: Mbylle gojën se u dendëm me zarfe këtu.

Meritoni: Cilin zarf të zi ke marrë prej gojës sime?

Roza: Mbylle gojën ti dhe personat e tu.

Ilnisa: Personat e tij? Uauu!

Roza: Shko ti ke një problem, e përsërit pyetjen, përsëritesh dhe ripërsëritesh se ke qejf.

Meritoni: Ti më ke përzemër mua, ma shpreh dashurinë. Unë jam rritur duke ma shprehur dashurinë të tjerët, sepse e di që jam shumë i mirë. O njeri false a e di si kush je bërë dhe ti?

Roza Lati: Mbylle gojën, ha ndonjë gjë.

Meritoni: Gjej ca fjali të tjera se je vajza e aktores, je rritur me artiste, përfaqësona si duhet në këtë shtëpi Roza Lati./dritare.net