Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga BBV3

Meritoni dhe Ilnisa skualifikohen nga BBV3

Vëllai i Madh ka vendosur të skualifikojë nga gara Ilnisën dhe Meritonin pas përplasjes që patën me Eglën. Egla u skualifikua nga BBV pasi i hodhi një gotë me verë në kokë Meritonit, pasi ky i fundit dhe Ilnisa e provokuan.

Vëllai i Madh e dënoi Eglën, e skualifikoi. Në fakt ashtu u la banorëve të kuptonin, ndërsa e futi Eglën në izolim. Pas dënimit të Eglës, sonte Vëllai i Madh dënoi edhe çiftin. Vëllai i Madh e dërgoi çiftin në një dhomë të zezë ku pritet një vendim pas skualifikimit. Çifti në dhomën e zezë dhe Egla në dhomën e bardhë./K.C/dritare.net