Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Çmendet rrjeti/ Puthje e përqafime mes Kiarës, Luizit dhe Arbanës së vogël

Çmendet rrjeti/ Puthje e përqafime mes Kiarës, Luizit dhe

Kiara dhe Luizi ishin çifti i radhës që duhej të përkujdeseshin për “Arbanën” e vogël.

Në momentet kur ata përpiqeshin të qetësonin beben, mes tyre pati shumë batuta, puthje e përqafime.

Kur ata putheshin e përqafoheshin, ‘fëmija’ i tyre lumturohej dhe qeshte. Ata madje, në kuadrin e lojës, bënë edhe një foto familjare. Pamjet e Luizit e Kiarës si çift e prindër kanë marrë vëmendjen dhe komentet e mijëra fansave jashtë shtëpisë, të cilët mbështesin lidhjen e tyre./ dritare.net