Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Menaxhonte Instagramin/ Flet shoqja e Luizit: Më ka kërcënuar Meridiani!

Menaxhonte Instagramin/ Flet shoqja e Luizit: Më ka kërcënuar
Flet për herë të parë shoqja e Luizit, Gena e cila i menaxhonte Instagramin, para se t’ia marrë e motra e këngëtarit. Anaid Kaloti ka publikuar një bisedë private me Genën, ku ajo tregon se prej kohësh ka qenë në presion nga Top Channel dhe Meridian Ramçaj.


“Thelbi është se instagramin e kanë dashur prej kohësh. Kam qenë nën kërcënimin e Meridianit gjatë gjithë kohës pastaj Topit, janë bërë bashkë, se di a mbyllën a jo”- shkruan Gena e cila pohon se ka qenë e kërcënuar./K.C/dritare.net

Menaxhonte Instagramin/ Flet shoqja e Luizit: Më ka kërcënuar