Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Luizi tregon përse nëna mungoi natën e martesës me Kiarën!

Luizi tregon përse nëna mungoi natën e martesës me

Pas kurorëzimit të dashurisë me Kiarën në një martesë në finalen e madhe të Big Brother VIP, Luiz Ejlli ka shijuar festën dhe më pas është nisur menjëherë për në Shkodër.

Duke shuar të gjitha aludimet përse anëtarët e familjes së tij nuk ishin në dasmë e as në finale, Luizi tha në një prononcim për mediat se kishte nënën të sëmurë. Kështu duket se tregon arsyen përse munguan në dasmë./K.C/dritare.net