Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Luizi sqaron njëherë e mirë lidhjen që ka me Jurgenën! 

Luizi sqaron njëherë e mirë lidhjen që ka me
Luizi ka sqaruar njëherë e mirë marrëdhënien e tij me Jurgenën e Instagramit. Ai thotë se me Jurgenën ka dalë në disa takime 1 muaj para se të hyjë në BBV dhe ajo i shprehu idenë për t’i hapur Instagram dhe t’ia menaxhonte. Luizi tregoi se, Instagrami i vjetër i tij është ende në duart e Jurgenës dhe do të mbyllet së shpejti.

“Me Jurgenën ne jemi njohur jashtë. Ne jemi njohur 1 muaj para se të hyja në Big Brother Vip. Kemi dalë në disa takime. Ajo ma hodhi si ide hapjen e Instagramit dhe se mund ta hapte dhe mbante ajo. I thashë ta hapë dhe ajo e bëri.”, tha Luizi në “Më lër të flas”./K.C/dritare.net