Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Luizi sëmurët brenda shtëpisë së BBV 

Luizi sëmurët brenda shtëpisë së BBV 
Luizi nuk është ndjerë mirë mbrëmë pasi mbaroi darkën.
Pasi u shtri, Kiara shkon ta shohë Luizin dhe vuri re që ai ishte djersirë shumë. Këngëtari i thotë që nuk ndihet mirë.

Luizi sëmurët brenda shtëpisë së BBV 
Kiara dhe Efi e kanë marrë seriozisht gjendjen e Luizit pasi shkojnë vazhdimisht për ta parë. Në një moment shkon e kontrollon edhe Olta e cila thotë se nuk ka temperaturë.

Olta: Nuk ka gjë jo. Është top.
Efi: Më tha që i dhemb koka. Po koka nuk lidhet doemos me temperaturën.
Maestro Armaldo me shaka ndërsa i rri në kokë Luizit: Nuk ka gjë ky dreq! Nuk e gjen gjë. Aman mos u sëmur se mbaroi BBV po u sëmure ti./K.C/dritare.net