Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Luizi-Kiarës: Po të ishe sjellë keq me mua, do të kishe dalë nga shtëpia! 

Luizi-Kiarës: Po të ishe sjellë keq me mua, do të kishe
Luizi dhe Kiara u kujdesën bashkë për bebe Arbanën në dhomën e suprizave. Kur beben e zuri gjumi ata dolën jashtë dhe filluan të diskutonin dhe shprehnin pakënaqësitë që kishin ndaj njëri-tjetrit.

Kiara e pyet Luizin se çfarë do të ndodhte nëse ajo do të sillej keq me të dhe këngëtari i thotë se po të ndodhte kjo, ajo do kishte dalë me kohë nga shtëpia.

“Nëse unë do sillesha keq me ty ti do ishe në shtëpi me kohë. Do të ishe lojtare si Eni.”, i tha Luizi./K.C/dritare.net