Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Luizi fitoi BBV, por ja sa kishte shkuar çmimi i madh

Luizi fitoi BBV, por ja sa kishte shkuar çmimi i madh

Luizi u shpall fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP. Kur mbërriti në studio atij iu dha dhe çeku me paratë që fitoi. Nëse kishit ende ndonjë dyshim sa kishte shkuar vlera, ashtu siç pyeti edhe vetë fituesi, ju tregojmë se çmimi i madh ishte rritur sërish, duke kapur vlerën 100.000 euro. /A.S-Dritare.net

Luizi fitoi BBV, por ja sa kishte shkuar çmimi i madh

Luizi fitoi BBV, por ja sa kishte shkuar çmimi i madh

Luizi fitoi BBV, por ja sa kishte shkuar çmimi i madh