Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kush janë finalistët e Big Brother VIP!

Kush janë finalistët e Big Brother VIP!

Romeo, Juli, Egla, Meritoni dhe Heidi janë 5 finalistët e Big Brother Vip 3 që do të mbahem më 25 maj. Ishte Françeska ajo që u largua mbrëmë mes Eglës, Meritonit dhe Heidit.

Finalistët do të marrin nga 10 mijë euro, përpos çmimit të madh që do ta fitojë vetëm njëri prej tyre./K.C/dritare.net