Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kush është aktorja italiane që hyn sot në BBIP për Heidin. Çfarë pritet!

Kush është aktorja italiane që hyn sot në BBIP për

Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e BBVIP, mbrëmja e sotme do të dhurojë emocione të forta për banorët.

Heidi Baci, banorja e cila ndodhet në shtëpinë e BBV3 do të suprizohet sot nga Beatrice Luzzi, aktorja e famshme italiane që kapi finale e ‘Grande Fratello. Aktoren e famshme Heidi e ka përmendur jo pak herë në Big Brother Vip Albania, por sigurisht nuk e ka marrë kurrë me mend që ajo mund të vijë ta takojë. Jo vetëm kaq, kjo natë do të jetë e jashtëzakonshme për banorët e tjerë, të cilët do të mësojnë datën e finales së madhe.

Sonte në televotim ‘kokë më kokë’ janë Lidi dhe Liami./tch